„Lietuvių kalba 365“ lietuvių kalbos mokymai užsieniečiams ir grįžusiems gyventi į Lietuvą – vaikams, paaugliams, suaugusiems bei senjorams. Mokome visų lygių: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, vadovaudamiesi bendraisiais Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenimis, kuriuos nustatė Europos Taryba. Ruošiame valstybinės kalbos mokėjimo I, II, III kategorijų Lietuvos respublikos ir Konstitucijos pagrindų egzaminams.

Jei nori pasijusti savu šalyje ir ją prisijaukinti, drąsiau jaustis įvairiose gyvenimiškose situacijose: parduotuvėje, gatvėje, poliklinikoje, darbe, kavinėse, surasti draugų, bendraminčių, palengvinti savo kasdienį gyvenimą ir džiaugtis kiekviena diena – kviečiame mokytis pas mus!

Be to, tai puiki galimybė išmokti kalbos, kuri kartais yra vadinama „muziejumi po atviru dangumi“, nes tai archaiška, panaši į senąją graikų, lotynų ir sanskrito kalbas, kalba. Lietuvių kalba turi vieną didžiausių žodynų pasaulyje.

Mūsų mokytojai – profesionalūs lietuvių kalbos mokytojai, turintys didelę užsieniečių mokymo patirtį, todėl mūsų pamokos kūrybiškos, įdomios ir naudingos. Dėstomoji kalba – lietuvių, pradedantiesiems yra paaiškinama rusų ir anglų kalbomis.

Kodėl mes?